doğal taşlar - An Overview

Taşların enerjisi ile tanışmaya ne dersiniz. Kendinize ve burcunuza uygun bir taş mı arıyorsunuz kesinlikle doğru yerdesiniz. Tesbih Atölyesi usta ellerde hazırlanan doğal taşlı takı ve aksesuarları enerji taşları sizlere sunmaktadır. Taşların özelliği her biri için farklılık göstermektedir. Mesela Akik taşı sünnettir aynı zamanda bir doğal sakinleşticidir.

Doğal taş satın almak için Online sitemizi tercih edebilirsiniz. Mitr içerisinden bir tıkla istediğiniz doğal taş ayağınıza kadar gelir.

Doğada kendiliğinden bulunan ve insan eli değmeden elde edilen değerli taşların her birinin bir hikâyesi var. Değerli taş ve kristallerin iyileştirici enerjileri vardır. Doğum haritasında her burcun özel bir taşı olur.

Her bir değerli taşın özelliği ve faydası farklıdır. Yukarıda açıkladığımız taşların faydalarını öğrenerek, ihtiyacınıza en uygun olan taşı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Stres ve gerginliğin rahatlamasında, sürekli aktif bir zihnin sakinleşmesinde önemli rol oynayan Havlit’in kişiye anlayış ve sabır getirdiğine inanılır. Uyku düzenlemede yardımcı olan bu kristal aynı zamanda kişinin takılıp kaldığı konulardan özgürleşmesini sağlar.

 Cilde iyi gelen taşlar arasında halk arasında bilinen haberlere çıkan ruşur taşından bahsedilmektedir. Ancak biz müşterilerimizin yorumlarını gerçek kullanan kişilerden aldığımız için sizlere yaptığımız analizleri belirteceğiz. Sedef taşı cilde iyi gelmektedir. Cildinizi güzelleştirmektedir. Jade diğer advertı ile yeşim taşı cildinize pürüssüz bir güzellik katmak ile kalmaz kırışıklıkları engeller.

Fiziksel rahatsızlıkların doğal taşlarla direkt tedavisi olmasa da, kullanımının iyileşme sürecine katkıda bulunduğu da kabul ediliyor. Bu şifalı taşların psikolojik ve ruhsal anlamda daha faydalı olduğunu söyleyebiliriz.

Hava grubunda yer alan Terazi burcunun doğal taşları pembe kuvars, opal, akik ve dumanlı kuvarstır.

Necef taşı özellikleri arasında en önemlisi sonsuz şansın taşı olmasıdır. Aynı zamanda bedeni ve zihni koruyan enerjilere de sahiptir. Taşın içerisinde su özelliğinin olması sebebiyle kişiye huzur doğal taşlar ve ferahlık getirir.

Sarının tonları zenginliği ifade ettiğinden dolayı para taşı veya başarı taşı diye adlandırılır.

Diğer Akrep burcu doğal taşlarıysa, aynı şekilde farklı enerjileri ortaya çıkarmaya propertyımcı olur.

one zero one Doğal taşlar ve özelliklerini biliyor musun? Hangi doğal taş neye iyi gelir tüm detaylarıyla anlatıyoruz!

Kehribar (Amber) Taşının Anlamı : Kehribar taşının bilinen faydası doğal ağrı kesici olmasıdır. Sizlere doğal taşların anlamından da bahsettik. İsimleri ve özellikleri konusunda oldukça detay vermeye çalıştık. Her taşın ismi ve anlamı farklıdır. Kehribar diğer adı "Amber " diz, bel, ve sırt rahatsızlıklarına fayda sağlar. Ruhsal sağlığı korur. Sizlere bu bloğumuz da doğal taşların isimlerinden çeşitlerinden bahsetmek istedik.

Doğal taşların enerjisinden en doğru şekilde faydalanmak içinse kendi burcunuza uygun ve ihtiyacınıza yönelik bir seçim yapmalısınız. Gelin hangi burç, hangi doğal taş ile bir araya geldiğinde doğru enerjiler ortaya çıkarıyor birlikte keşfedelim!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *